Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Pinsatis.com online oynanan oyunlar için Elektronik pin ve Bilgisayar oyunları için CD Key yani lisans anahtarı vb. bir çok türde dijital ortamda kullanılan ve kod şeklinde satılan hizmetleri en ucuz fiyat ile en güvenilir şekilde sunan bir kuruluştur.

Birden fazla ödeme yöntemi ile (Havale-Eft-Papara-Bitcoin Vb.) kolayca ve güvenli bir şekilde bakiye yüklenebilen, güvenliğe ve memnuniyete çok önem veren Pinsatis.com, Türkiye’nin ucuz ve güvenilir dijital kod sağlayıcısıdır.

Pinsatis.com ön ödemeli kartlar sektöründe başarılı hizmet veren güvenilir bir kuruluştur.

Her zaman Hizmetlerini aksatmadan sürdüren firmamız, müşterileri için güvenlik, kolaylık, 5 dk içinde hızlı ve güvenilir PİN teslimi ile bilinmektedir.

Ülkemizde online ödeme kartları kullanıcı güvenliğinin oluşturulması ve kullanıcının kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulmadan alışveriş yapabilmesini sağlayan pinsatis.com sektöründe öne çıkan bir kuruluştur.

Pinsatis.com Türkiye’de sanal alışveriş yaparken kullanılan internet web sitelerinde, online ödeme işlemleri sırasında, online oyun, strateji oyunları ve özelliklerini satın alırken kullanabileceğiniz Astopay Kart, Paykasa Kart, Lol RP, Steam Cüzdan Kodu Vb. Ürünleri Sizlere Sunmaktadır.

Pinsatis.com T.C yasalarına uyumlu hizmet veren internet web sitelerinden internet kullanıcılarının alışveriş sırasında ödemelerini kolaylaştırmak için kullanılan elektronik ödeme kartlarının satış ve bozdurma hizmetlerini vermektedir.

Çok kolay tedarik edebileceğiniz online ödeme kartları ve E-pinlerimizi güvenlik düzeyi en yüksek şekilde sitemizden whatsapp veya canlı destek üzerinden iletişim kurarak satın alabilirsiniz.

Dalton Risner Jersey